AutoCAD és faipari CNC oktatás

Iskolánkban a legkorszerűbb technikát egy CNC oktatóbázis képviseli három számítógép vezérlésű megmunkáló géppel és a mellé kialakított számítógépteremmel, ahol a tanulók elsajátíthatják és gyakorolhatják a CAD alapú rajzolást, a tervezés, programozás, gyártás folyamatát.

Asztalos tanulóink az AutoCAD alapjaival és két dimenziós rajzolással, a faiparban használt látványtervező és gyártás-előkészítő programokkal ismerkednek meg, valamint elsajátítják a faipari CNC gépek kezelését és programozásának alapjait.

Faipari technikus tanulóink professzionális szinten elsajátítják az AutoCAD két és három dimenziós rajzolási technikáit, és a faiparban használt látványtervező és gyártás-előkészítő programok használatát. A faipari CNC gépeken gyakorlatot szereznek fúrási, marási programok készítésében és a műveletek végrehajtásában.

Tanulóink a szakmai vizsgák részét képező vizsgaremekek műszaki rajzát és látványtervét AutoCAD rajzoló programmal készítik el.

AutoCAD rajzok 2008:

[FinalTilesGallery id="4"]