Európai Szakképzési Hét

SZAKMASPARTAN Szakmai 10+2 próba

Programunk célja a szakmatanulás előnyeinek bemutatása, a szakképzések népszerűsítése felnőtteknek és gyermekeknek egyaránt. Az érdeklődőknek lehetősége lesz megismerkedni az iskolánkban oktatott szakképesítésekhez szükséges kompetenciákkal. Segíteni szeretnénk abban, hogy az érdeklődőknek legyen lehetősége egyéni motivációik és a szakmai elvárások összevetésére, mindezt a különböző szakképzésekben résztvevő tanulók és szakmai tanárok vezetésével tehetik meg. Valljuk, hogy egy szakmai életút sikeressége nagyban függ azoktól az ismeretektől, amelyek segítenek egy jó döntés meghozatalában gyermek, de akár felnőtt korban is. Az eseményt hangsúlyossá teheti még az is, hogy segíthet a pályaválasztási döntés előkészítésében és meghozatalában illetve megerősítheti a korábban meghozott döntést.

Részletekről a Szakképzés Európai Hetének honlapján tájékozódhatnak az érdeklődők!

NAGY SZERETETTEL VÁRUNK MINDEN ÉRDEKLŐDŐT!
JELENTKEZNI A HELYSZÍNEN LEHET!

Comments are closed.