Tanáraink

NévSzakFogadóóra
Rozmán Sándor - intézményvezetőtestnevelés, történelemPéntek 4. óra
Décsy Zsolt - intézményvezető-helyettesangol nyelvHétfő 3. óra
Tóthné Kulcsár Ibolya - intézményvezető-helyettespedagógia, történelem, könyvtárCsütörtök 3. óra
Bánhegyiné Balázs Ágnespedagógia, egészségügyi oktatóHétfő 4. óra
Beczőkné Péter Szilviatestnevelés, gyógytestnevelésHétfő 3. óra
Belső Gyöngyipedagógia, történelemKedd 2. óra
Bertalan Beátaföldrajz, testnevelésCsütörtök 2. óra
Békefi AdriennszociálpedagógiaSzerda 6. óra
Borvári Ágotafaipari mérnöktanárPéntek 3. óra
Bubits Róbertnémagyar, énekKedd 3. óra
Csóbor Péterfaipari szakoktatóHétfő 4. óra
Deákné Janzsó Emíliatörténelem, énekSzerda 5. óra
Dezse Dóraegészségügyi oktatóHétfő 6. óra
dr. Molnárné Béres Mariannaegészségügyi szakoktatóHétfő 7. óra
dr. Süléné Nagy EditmagyarKedd 2. óra
Egyed Henriettaangol nyelvCsütörtök 2. óra
Gyarmati Péterfaipari mérnöktanárHétfő 6. óra
Gyulasi Lászlómatematika, fizikaSzerda 4. óra
Horváth DánieltestnevelésSzerda 4. óra
Horváth Tamásfaipari mérnöktanárCsütörtök 3. óra
Horváthné Szalai Magdolnaegészségügyi szakoktatóCsütörtök 3. óra
Juhászné Illés Zsuzsannamatematika, fizikaCsütörtök 4. óra
Kanta Veronikaegészségügyi szakoktatóPéntek 3. óra
Kámán Szilvianémet nyelv, magyarSzerda 3. óra
Kiss Attilamagyar, történelemHétfő 3. óra
Kránicz Elemérnébiológia, egészségügyi szakoktatóKedd 3. óra
László Szilviaegészségügyi oktatóCsütörtök 5. óra
Ledniczky Anikómatematika, informatikaCsütörtök 4. óra
Mozsdényi Attilafaipari mérnöktanárCsütörtök 4. óra
Mrakovics Ildikóbiológia, rajzHétfő 2. óra
Nagy Attilaföldrajz, testnevelésHétfő 4. óra
Németh Lászlóinformatika, matematika
Panácz Györgyfaipari mérnöktanárSzerda 3. óra
Pataki Csillanémet nyelv, történelemKedd 2. óra
Pálffy Líviakémia, biológiaHétfő 5. óra
Rikkné Musitz GabriellamagyarHétfő 3. óra
Szabó Tündenémet nyelv, történelemSzerda 4. óra
Szakonyi Editfrancia, történelemHétfő 3. óra
Szekér Zsuzsannamagyar, történelemHétfő 4. óra
Szimacsek Petranémet nyelvKedd 4. óra
Szőgyör PétertestnevelésHétfő 2. óra
Tápai Bélainformatika, matematika, fizikakedd 4. óra
Tóthné Pers Andreaangol nyelvKedd 6. óra
Tótiván Bernadettmatematika, történelemKedd 5. óra
Vaspöri Erikaangol nyelvHétfő 5. óra
Vízvári Györgyfaipari szakoktatóCsütörtök 3. óra